Fitness

PRSTOVÉ BOTY VIBRAM FIVEFINGERS PRO ZDRAVÉ NOHY

Fitness

Od základů vše pro fitness. Jako každá část našeho těla, i našim nohám prospívá cvičení. Ať už se specializujete na vytrvalostní trénink, zvedání činek či posilování pomocí cviků CrossFit, většina cvičení vychází z pružného, ale zároveň stabilního postoje nohou a chodidel. Proto vám unikátní design Vibram FiveFingers® umožňuje z vašeho cvičení vytěžit maximum.

Vibram FiveFIngers® lze považovat za produkt revolučního designu v oblasti obuvi, který vašemu tělu umožňuje pracovat přirozeně a pohybovat se bez omezení.

Ve Vibram FiveFingers se vaše nohy mohou přirozeně pohybovat a snadno ohýbat. Pět samostatných kapes šetrně odděluje jednotlivé prsty a tím dodává tělu stabilitu a nebývalou rovnováhu. Zároveň dochází ke zvýšené stimulaci svalů chodidla, kotníků a lýtek. Naše ultra tenké podrážky Vibram® bezpečně přilnou na jakémkoliv povrchu. To pomáhá dosáhnout potřebného točivého momentu při prudkých pohybech. Zároveň je umožněna odezva povrchu a sníženo vaše těžiště pro zlepšení rovnováhy a obratnosti. Díky vodorovnému došlapu na plochu chodidla (bez nepřirozeného úhlu způsobeného tradičními botami) dochází ke zlepšení držení těla a vaše klouby a páteř se dostanou do polohy, která vám umožní zdokonalit každý pohyb.

Pokud je do cvičení zapojeno celé tělo od základů, je možné dostat se při tréninku na vyšší úroveň. S Vibram FiveFingers® se můžete spolehnout na lepší rovnováhu, výkon a celkově zvýšenou schopnost ovládaní vlastních pohybů při fitness a posilování.

Kompletní sortiment modelů FiveFingers k fitness:


Následujte nás