Značky Počet značek: 10

Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek
 • ALTRA

  Why Altra - Proč zrovna Altra?

  The Difference of Three - Altra 3x jinak

  Kopyto Foothshape™

  Konstrukce Footshape™ maximálně respektuje tvar chodidla. Široká špička prsty nikde nestlačuje a ty si tak mohou zachovat přirozené postavení. Zejména volnost palce přispívá k lepší stabilitě při dopadu a efektivitě odrazu.

  Přijmi prostor

  U tradičních běžeckých bot najdeme úzkou špičku, která prsty drtí a vyvádí je z jejich přirozené polohy. Zvyšují riziko vybočení palce, kladívkového prstu nebo plantární fascitídy. Konstrukce Footshape™ maximálně respektuje tvar chodidla. Široká špička prsty nikde nestlačuje a ty si tak mohou zachovat přirozené postavení. Zejména volnost palce přispívá k lepší stabilitě při dopadu a efektivitě odrazu. Rádi bychom to nazývali vědeckým převratem, nicméně jediné, co děláme, je to, že vašim chodidlům dáváme prostor, který potřebují.

 • Injinji

  Kalifornské ponožky Injinji jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily anatomii vaší nohy jako druhá kůže. Na první pohled specifický design, kdy má každý prst své vlastní pouzdro, umožňuje prstům, aby se přirozeně roztáhly a správně se vyrovnaly. To přináší větší stabilitu a pohodlí. Má to ale i řadu dalších výhod od prevence puchýřů, významného snížení vlhkosti a s ní spojených zdravotních komplikací, až po omezení zápachu.

 • INSTINCT

  Běžecké vesty a trailové oblečení.

   "Milujeme přírodu a stezky v ní, ale i pot a dřinu, které se s nimi mnohdy pojí.
   Sdílíme stejnou vášeň.
   Náš cíl: zvyšit Tvůj zážitek z trailového běhu skrz extrémní funkčnost,
  ergonomii and dostupnost."

 • Lems

  Design bot Lems je založený na přirozeném tvaru chodidla a nulovém, nebo minimálním sklonu podrážky. Všechny modely mají rozšířenou špičku tak, aby tvar boty kopíroval lidské chodidlo a nedocházelo ke stačování prstů. Výška podešve je shodná pod špičkou a patou nebo má jen minimální sklon. Kombinace těchto vlastností bot Lems přispívá k lepšímu držení těla, přirozenému došlapu na střed chodidla, posílení klenby nohy a omezuje otřesy přenášené do celého pohybového aparátu při nežádoucím došlapu na patu. Současně urychluje regeneraci po aktivitě a omezuje možnost zranění.

 • SALMING

 • Skins

 • Skora

Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek

Následujte nás