SPORT Original Weight / Coolmax / Mini / Black

skladem v obchodě

SPORT Original Weight / Coolmax  / Mini / Black

350,00 Kč s DPH

Nový produkt

Vyzkoušejte si ponožku, která to v  Injinji všechno začala. Ponožka SPORT Original Weight Mini-Crew odděluje každý prst tenkou, prodyšnou vrstvou, která odvádí vlhkost. Nabízí osvědčené komfort a lepší ochranu před puchýři. Můžete pocítit výhody přerozeného uchycení bez jakéhokoliv zbytečného materiálu ve Vaší botě. S  dvojitou manžetou proti sklouzávání a pro lepší oporu klenby si tuto ponožku oblíbíte pro každodenní fitness, běhání nebo běžné nošení. Výhody Přirozené postavení prstů Prevence puchýřů Mimořádná kontrola vlhkosti Věrný anatomický design na pravé/levé chodidlo, aby Vám správně sedly Lepší přichycení a rovnováha uvnitř boty Pohyblivost prstů, která podporuje silnější a zdravější chodidlo Vlastnosti Prstový design Mimořádná konstrukce vláken odvádí pot a udržuje chodidlo suché a v pohodlí Opora klenby Dvojitý lem drží ponožku na místě

obvyklé složení: 85% COOLMAX / 12% NYLON / 3% LYCRA

Gender Unisex
Injinji Ano

Napsat recenzi

SPORT Original Weight / Coolmax  / Mini / Black

SPORT Original Weight / Coolmax / Mini / Black

Kalifornské ponožky Injinji jsou navrženy tak, aby se přizpůsobili anatomii vaší nohy jako druhá kůže. Na první pohled specifický design, kdy má každý prst své vlastní pouzdro, umožňuje prstům, aby se přirozeně roztáhly a správně se vyrovnaly. To přináší větší stabilitu a pohodlí. Má to ale i řadu dalších výhod od prevence puchýřů, významného snížení vlhkosti a s ní spojených zdravotních komplikací, až po omezení zápachu.


Injinji


Mezi hlavní výhody ponožek Injinji patři:Injinji


Prevence puchýřů


V ponožkách Injinji je každý prst chráněný, což zcela eliminuje tření kůže o sebe. Pokud vás puchýře trápí, není lepší řešení než ponožky Injinji. To přináší největší úlevu při delších pochodech a trecích.


Využití síly celého chodidla


Když jsou vaše prsty oddělené a v přirozené poloze, i vaše váha je rozložena rovnoměrněji. To umožňuje celé noze zapojit se do jakékoli atletické činnosti. Když jsou prsty přimáčknuty k sobě, svaly atrofují, palec nemůže plně přispět svou silou, a i klenba a kotník jsou oslabeny.


Odvádění vlhkosti


Každý prst má vlastní pouzdro z materiálu odvádějícího pot, takže vaše noha bude sušší. To výrazně zvyšuje pohodlí, snižuje rizika plísní a omezuje zápach jak bot, tak ponožek.Injinji


Ponožky Injinji jsou vyrobeny z těch nejpokročilejších vlákenInjinji

COOLMAX® je vylepšené vlákno, které poskytuje vynikající odvádění vlhkosti. Schopnost odvádění vlhkosti vláken COOLMAX® je ideální i v těch nejextrémnějších podmínkách při jakémkoliv sportu či aktivitě. Pohodlí, které přináší maximálně suché prostředí v botě, je mimořádně příjemné a uvolňující. Vlastností vlákna je i mírné chlazení chodidla.Injinji

NüWool ™ je vlastní merino vlna firmy Injinji vyrobená z nejlepší australské vlny. Je kompaktní, aby poskytovala vynikající odolnost a zabránila svědění. NüWool ™ také poskytuje maximální regulaci teploty, odolnost proti zápachu a odvádí vlhkost od chodidla.Injinji

LYCRA® je prvotřídní směs vláken, která nabízí vysokou flexibilitu a pohyblivost díky obousměrnému roztažení tkaniny. Použití materiálu LYCRA® pomáhá všem ponožkám udržet si svůj tvar. Ponožky s kompresí mají vyšší obsah vlákna LYCRA®, který napomáhá procesu regenerace po výkonu.

Velikosti, hmotnosti a střihy


Hmotnosti ponožek


Nejnižší gramáž - Lightweight
Nejtenčí ponožka od společnosti Injinji nabízí ultratenké tlumení, což přináší extra prodyšnost a pocit lehkosti v každé botě. Všechny lehké ponožky jsou vyrobeny s počtem jehel 200 (s výjimkou dámského modelu Lightweight).


Vyšší gramáž – Original-weight
Ponožky v hmotnostní kategorii Original se blíží tluošťkou tradičním ponožkám a poskytují mírné tlumení, které je ideální pro širokou škálu aktivit.


Střední gramáž - Midweight
Ponožky v hmotnostní kategorii “Střední” jsou navrženy pro maximální ochranu, mají polstrovanou patu a metatarzál pro odolnost a ochranu.


Rozdělení dle použití


Sport


Základní model pro použití na všechny sporty. Sportovní ponožky jsou univerzální a jsou navrženy tak, aby zvládly všechny aktivní momenty vašeho dne, od ranního tréninku, celodenního nošení až po večerní běh. Design pěti prstů se přizpůsobí tvaru vašeho chodidla a umožňuje přirozený pohyb bez omezení. S každým odděleným prstem na noze je vyloučen veškerý kontakt mezi prsty, což pomáhá předcházet tvorbě puchýřů. Série Sport zahrnuje první vyrobené ponožky Injinji.


Run


Nejlepší volba pro běžce. Série Run přináší pohyb bez omezení a eliminuje tření kůže o kůži, což je jedna z hlavních příčin vzniku puchýřů mezi prsty. Design s pěti prsty na špičce a vynikající vláknová konstrukce udržují nohy v suchu a chrání při běhu na jakémkoli povrchu a na jakékoli vzdálenosti. Od tréninkových běhů po závodní den vám běžecké ponožky Injinji ulehčí tím, že vaše nohy budou chráněny v jakékoli botě.


Ultra-run


Nejlepší volba pro závodníky. Série Ultra Run má polstrované froté po celé ploše chodidla, včetně prstů na nohou. To slouží ke zmírnění nárazů chodidla během běhu nebo cvičení. Lineární pletené linie na spodní straně chodidla nabízejí další podporu klenby a těsnější střih, který pomáhá eliminovat tření. Lehká komprese v celé ponožce a strategicky umístěná síťovina v chodidle i celé ponožce nabízejí extra ventilaci a prodyšnost.


Trail


Nejlepší volba pro milovníky přírody a běhu v terénu. Trail ponožky jsou navrženy pro nerovný a nepředvídatelný terén a umožňují přirozenou funkci celé nohy. Bezešvý design s pěti prsty zabraňuje vzniku puchýřů mezi prsty při delších bězích tím, že eliminuje tření kůže o kůži. Dvojitá manžeta na modelu Mini-Crew a žebrování na modelu Crew zajišťují těsné uchycení kolem kotníku, aby nedocházelo k zanášení nečistot do ponožky. Anatomicky navržená špička účinně odvádí vlhkost z chodidla a oblasti mezi prsty.


Tabulka velikostí


Injinji


Střihy


Injinji


Často kladené otázky


Pasují velikosti ponožek Injniji k velikostem obuvi?


Ano, je to tak. Rozměry jsou založeny na velikosti obuvi. Pokud například nosíte pánskou botu 43, doporučujeme velikost LG v kategorii pánské ponožky nebo velikost M v kategorii unisex.


Jaký je rozdíl mezi unisexovými, pánskými a dámskými ponožkami?


Unisex ponožky jsou naším nejběžnějším střihem a nejlepší velikostí pro střední až široká chodidla. Specifické přizpůsobení ženských ponožek je kratší v prstech na nohou a užší v klenbě chodidla, proto jsou naše dámské ponožky velmi vhodné pro lidi s úzkými chodidly. Tabulka velikostí pánských ponožek se vztahuje pouze na pánské řady Runner a Hiker a je nejlepší pro střední až široké nohy.


Jaké jsou nejlepší ponožky, když mám velikost mezi?


Pokud jste na hraně, doporučujeme volit větší velikost. Větší velikost umožní, aby se vaše prsty pohodlně pohybovaly po celý den, a je to nejlepší ponožka pro Vaše chodidla.


Existuje speciální způsob oblékání ponožek?


Ani náhodou! Ponožky si nasaďte jako obvykle a ujistěte se, že každý prst je správně zasunut do samostatného rukávku, než si ponožku vytáhnete až k patě. Pouze u našich kompresních ponožek doporučujeme ponožku srolovat naruby, nastavit si prsty a patu na správné místo a potom ponožky srolovat kolem lýtek.


Zmenšují se ponožky Injinji po praní?


Ne, pokud je o ně pečováno správně. Ponožky Injinji jsou vyrobeny tak, aby vám dobře sloužily po celou dobu jejich životnosti. Chcete-li si ponožky užít maximálně, doporučujeme je prát jemně ve studené vodě a dobře vysušit. Vložení ponožek do sušičky zvyšuje pravděpodobnost, že se ponožky budou deformovat.

Následujte nás