FAQ

Mohu si zboží objednané přes e-shop vyzvednout, vyměnit nebo vrátit na kamenné prodejně?

Vyzvednutí objednaného zboží, jeho výměna či vrácení na kamenné prodejně je možná. (PENÍZE VRACÍME POUZE PŘEVODEM NA BANKOVNÍ ÚČET)

Formulář na vrácení a výměnu ZDE


Kdy mohu objednané zboží očekávat?

Ve většině případů je zboží doručeno do 2 pracovních dnů od přijetí objednávky (ČR). Dodací lhůta však není garantovaná a v některých případech může trvat déle. Přepravní společnost zašle zákazníkovi informační SMS s uvedením bližších informací o doručování, případně bude zákazník přímo telefonicky kontaktován o předání zásilky.


Jakou přepravní společností bude zboží doručeno?

Pro odesílání objednávek aktuálně využíváme Českou poštu a Zásilkovnu.


Reklamace

Pokud si přejete boty reklamovat, zašlete je k nám do kamenné prodejny: Prstové boty, Jindřišská 30, 11000, Praha 1. Boty musí být řádně vyčištěny, hygienicky nezávadné a zbaveny veškerých nečistot! K botám přiložte žádost o reklamaci (stačí napsat ručně na papír oč jde) a doklad o zakoupení.


Objednal/a jsem si v internetovém obchodě špatný model/špatnou velikost. Co mám dělat?

Výměna nebo vrácení je možná do 14 ti dnů (neplatí pro ponožky, z hygienických důvodů je nelze vrátit ani vyměnit). Prosíme, zašlete nám nepoužitou (pouze vyzkoušenou) obuv v originální nepolepené a nepoškozené krabici spolu s fakturou a žádostí o výměnu/vrácení (stačí napsat ručně na papír oč jde, v případě vrácení je nutné uvést i číslo vašeho bankovního účtu) do kamenné prodejny: Rejoice Shop, Jindřišská 30, 11000, Praha 1 (při výměně se vyměněné zboží zasílá vždy na dobírku – za poštovné). V případě, kdy na obuvi budou patrné známky užívání (zejména ve venkovním prostředí) jsme oprávněni odmítnout výměnu zboží či vrácení peněz.

Formulář na vrácení a výměnu ZDE


Mám další otázky, kde mohu najít odpověď?

Na našich stránkách naleznete sekci Kontakty. Zde jsou všechny možnosti, jak nás kontaktovat. Doufáme, že dokážeme zodpovědět všechny Vaše otázky a co nejdříve Vás budeme moci přivítat jako spokojeného zákazníka.


Následujte nás